Świętowanie Międzynarodowego Dnia Kobiet w gospodarce morskiej perspektywą współpracy WISTA podczas BALTEXPO 2025

Świętowanie Międzynarodowego Dnia Kobiet w gospodarce morskiej perspektywą współpracy WISTA podczas BALTEXPO 2025

Tydzień po Międzynarodowym Święcie Kobiet w gospodarce morskiej IMO, WISTA Poland miała przyjemność na zaproszenie koleżanki Anny Drozd spotkać się w prestiżowej lokalizacji Centrum Wystawienniczo-Kongresowego AMBEREXPO w Gdańsku. To miłe spotkanie zgromadziło wpływowe postacie, w tym Prezesa Andrzeja Bojanowskiego oraz Wiceprezesa Pawła Orłowskiego.

Centrum AMBEREXPO jest ważnym punktem na mapie gospodarczej regionu, słynącym z organizacji kluczowych imprez takich jak TRAKO i BALTEXPO. Miejsce to odgrywa istotną rolę w promowaniu przemysłu morskiego, co było widoczne również podczas tego spotkania. Uczestniczki miały możliwość zapoznania się z bogatą ofertą Centrum, które promuje zarówno wydarzenia międzynarodowe, jak i lokalne.

Aktualne wyzwania gospodarki morskiej były głównym tematem spotkania, ze szczególnym naciskiem na innowacje i zrównoważony rozwój. Omówiono wprowadzanie nowych technologii, które mogą przyczynić się do poprawy efektywności i ekologiczności działalności morskiej. Dyskusje te są kluczowe w obliczu globalnych zmian klimatycznych.

Obecność liderów branży konferencyjno-wystawienniczej, sprzyjała nawiązaniu nowych kontaktów biznesowych oraz wzmocnieniu już istniejących relacji. Spotkanie było również okazją do wymiany doświadczeń i cieszenia się wzajemnym towarzystwem. Atmosfera była mniej formalna, a eleganckie upominki z bursztynem, podkreślające kulturowe dziedzictwo regionu, były wyrazem wdzięczności dla uczestniczek.

Spotkanie WISTA Poland było nie tylko okazją do zdobycia wiedzy o najnowszych trendach w branży, ale również świętowaniem sukcesów kobiet w gospodarce morskiej. Organizacja już teraz zaprasza na przyszłe wydarzenia, w tym na BALTEXPO 2025, co świadczy o dynamicznym rozwoju i znaczeniu tej inicjatywy.

Galeria zdjeć

Dodaj komentarz