WISTA na XII Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Morskiego

WISTA na XII Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Morskiego

W dniu dzisiejszym miałyśmy przyjemność uczestniczyć w XII Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Morskiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Konferencja, poświęcona nowym technologiom w gospodarce morskiej, zgromadziła wielu znakomitych prelegentów i specjalistów z branży.

Jako członkinie WISTA, z dumą wzięłyśmy udział w panelach dyskusyjnych, gdzie wspólnie z ekspertami rozmawiałyśmy o e-administracji morskiej, cyfryzacji w żegludze oraz inteligentnych i zielonych portach morskich. Dzięki temu mogłyśmy nie tylko pogłębić naszą wiedzę, ale także podzielić się doświadczeniami i perspektywami na temat zrównoważonego rozwoju i nowoczesnych technologii w sektorze morskim.

Konferencja stanowiła świetną okazję do networking’u, wymiany pomysłów oraz dyskusji o przyszłości prawa morskiego w obliczu technologicznych zmian. Jesteśmy wdzięczne za możliwość uczestnictwa w tak ważnym wydarzeniu i już teraz nie możemy się doczekać kolejnych inicjatyw, które pozwolą na dalszy rozwój i współpracę w branży morskiej.

Dodaj komentarz